Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-02-19
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Noriu turėti tokį draudimą, kuris garantuotų išmoką, jei netyčia padaryčiau žalą ne tik kaimyno turtui, bet ir kitam asmeniui.


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

                Paprastai civilinės atsakomybės draudimas siejamas tik su automobilio vairavimu ir nekilnojamojo turto valdymu. Vairuotojo civilinės atsakomybės draudimas yra privalomas, tad vairuotojas supranta, kad draustis tiesiog „reikia“, o turto  draudimas kartu su valdytojo civiline atsakomybe yra savanoriškas ir nėra suvokiama pilno šio draudimo nauda. Šis draudimas susijęs su žala, kuri gali kilti dėl nuosavo, savo reikmėms naudojamo nekilnojamo turto, pvz., kai dėl trūkusio vamzdžio ar sugedusios skalbimo mašinos buvo užlietas kaimynų butas; gręždami sieną ją pragręžėte ir pan. Gyvenantiems nuosavuose namuose kyla dar daugiau rizikos: nenukastas kiemas, kuriame paslydo einantis žmogus, nuo stogo nukritęs ir svetimą mašiną apgadinęs varveklis ar tiesiog per aštrus bordiūro kampas, prakirtęs pravažiuojančio automobilio padangą.
                 Pilnas civilinės atsakomybės draudimas kompensuoja ne tik apsidraudusio asmens kitiems padarytą žalą, bet apima ir sutuoktinio, nepilnamečių vaikų, o kai kuriose draudimo bendrovėse, ir namų augintinio, civilinę atsakomybę. Nuostoliai gali būti įvairiausi: aplietas naujai suremontuotas kaimyno butas, parduotuvėje sudaužytas daiktas, vaiko dviračiu nubrauktas mašinos šonas ar išdaužtas mokykloje langas, sportuojant ar važinėjant dviračiu padaryta žala, šuns padaryta žala. Pilnai apsidraudus savo civilinę atsakomybę, būtų atlyginama ir nukentėjusio asmens ir neturtinė žala. Tad jei sukelsite nelaimingą atsitikimą ir pan., savo atsakomybę, susijusią su padaryta žala kitiems asmenims, jūs perleisite draudimo kompanijai.
                Draudimo sutartis sudaroma metams, o įmoka priklauso nuo pasirinktos draudimo sumos, draudimo rizikų, gyvenamosios vietos ir kt. Kaip jau minėjau, nors šią draudimo rūšį siūlo tik keletas draudimo bendrovių, tačiau ir jų paslaugos šiek tiek skiriasi. Todėl prieš pasirašant draudimo sutartį rekomenduojame įsiskaityti į draudimo sąlygas, išanalizuoti asmeninės civilinės atsakomybės draudimo taisykles, kad įvykus nelaimingam atsitikimui nepasirodytų, jog įvykis, kurį laikėte draudžiamuoju, tapo nedraudžiamasis... O kad negaištumėte laiko, žinodami jūsų poreikius ir rūpindamiesi jūsų ir jūsų artimųjų saugumu, UADBB „Sandėjas“ darbuotojai pasiūlys tinkamiausią draudimo produktą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
RWNYQ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui