Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-03-02
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Nors kalbama, kad vairuotojų privalomasis draudimas paskutiniuoju metu atpigo, mano draudimo kompanija, kurioje draudžiuosi jau keletą metų, įmoką man pasiūlė ženkliai didesnę nei pernai. Ar visada brangesnis vairuotojų privalomas draudimas yra geresnis?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Apie draudimo kainą. Vairuotojų privalomojo draudimo įmoka galėjo padidėti dėl kelių priežasčių: galbūt buvote autoįvykio kaltininkas; galbūt Jūs pakeitėte automobilį; galbūt Jūsų draudimo kompanija padidino bazinius tarifus.
                      Apie „brangesnį” ir „pigesnį”  draudimą. Privalomojo vairuotojų draudimo sąlygas reglamentuoja įstatymas, kuriuo vadovaujasi visos draudimo kompanijos. Draudimo įmoka priklauso nuo kiekvienos draudimo kompanijos rizikos įvertinimo. Tad mūsų, kaip brokerių, patarimas:
rekomenduojame rinktis draudimą pagal įmokos kainą, įvertinant papildomus privalumus, nes draudimo išmokas ir kompensavimo tvarką, kaip jau minėjau, visoms draudimo kompanijoms vienodai nustato Lietuvos Respublikos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymas ir Draudimo priežiūros komisijos patvirtintos Standartinės transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutarties sąlygos.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
H4COG
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui