Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-03-16
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Ar tiesa, kad draudimo apsauga negaliotų man buste pradėjus remontą? Ir ar iš viso galima drausti turtą, vykdant statybos ir remonto darbus?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Taip, galima. Tačiau ne nuo visų rizikų. Nors ir bus įvardinta draudimo sutartyje visos draudžiamosios rizikos, tačiau atkreipkite dėmesį į tai kas parašyta ir smulkiomis raidelėmis. Nes praktiškai visų draudimo kompanijų draudimo taisyklėse yra  apribojimai statybos, rekonstrukcijos ar remonto metu. Ir neatsižvelgiant į jūsų pasirinktus draudžiamuosius įvykius sudarant draudimo sutartį, pastato statybos ar remonto metu tiek pastatui, tiek jame esančiam turtui galioja draudimo apsagą tik nuo ugnies rizikos. Draudimo apsauga nuo audros ir kitų gamtinių jėgų galioja tik tuo atveju, jei pastato konstrukcijos jau yra pastatytos, uždengtas ir pilnai sutvarkytas stogas, tinkamai įstatyti visi langai ir durys, uždengtos visos kitos angos. Paprastai šiuo atveju yra išskirta ir didesnė nei įprasta besąlyginė franšizė.
                       Baigus remonto darbus, įsigalioja draudimo apsauga nuo visų draudžiamųjų įvykių, kuriuos jūs įvardijote draudimo liudijime ar jo prieduose ir taikoma draudimo liudijime nurodyta išskaita.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
1H830
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui