Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-04-13
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Po draudžiamojo įvykio, draudimo bendrovė siūlo važiuoti į vieną ar kitą remonto vietą, ar aš privalau ten važiuoti remontuoti savo automobilį?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Jūs turite laisvą pasirinkimo teisę ir automobilį galite remontuoti ten, kur jus pageidaujate. Nes patirta žala atlyginama šiais būdais:
- žalos dydį apskaičiuoja draudimo bendrovė ir, įvertinusi draudimo sutarties sąlygas (franšizė, nesumokėtos dalinės įmokos, dalinė atsakomybė), draudimo išmoką perveda draudėjui, draudėjo nurodytam asmeniui arba transporto priemonės savininkui;
- remonto darbų sąmatą pateikia draudėjas arba nukentėjęs asmuo. Draudimo bendrovės ekspertas, ją peržiūrėjęs, priima sprendimą. Jei darbų apimtys ir įkainiai atitinka draudimo bendrovės patvirtintus remonto darbų įkainius, draudikas gali patvirtinti arba atitinkamai pakoreguoti sąmatą ir rengti išmoką. Jei nesutinka su pateikta sąmata, tada pats draudikas atlieka žalos skaičiavimus arba kreipiasi į atitinkamą servisą.
- draudėjas arba nukentėjusysis transporto priemonę remontuoja autoservise. Šiuo atveju servisas remonto darbų sąmatą derina su draudimo bendrovės ekspertu ir, baigęs remontą, draudėjui arba nukentėjusiajam išrašo sąskaitą faktūrą. Kokioje remonto įmonėje remontuoti automobilį, dažniausiai nurodo draudimo bendrovė, priklausomai nuo draudimo sutarties sąlygų. Draudimo išmoka šiuo atveju gali būti išmokama draudėjui – nukentėjusiam asmeniui (transporto priemonės savininkui) arba, jų raštišku sutikimu, transporto priemonę remontavusiai įmonei.
              Išimtis jei kreipiatės į savo KASKO draudimo bendrovę ir jūsų draudimo sutartyje nurodyta, kad remonto vietą parenka draudikas. Bet daugelis draudimo bendrovių turi pasirašę bendradarbiavimo sutartis su dauguma autoservisų ir tikrai yra iš ko rinktis. Kadangi draudimo bendrovių siekis yra kad jų ir kliento požiūriai sutaptų, dažniausiai  neprieštarauja jei paprašysite, kad pageidaujate remontuoti savo automobilį tam tikrame servise. Visos draudimo bendrovės nori tik to pačio - kokybiško remonto už mažiausią kainą ir kad jūs liktumėte patenkinti po remonto.

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
1H840
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui