Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-06-01
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Ar gali draudimo kompanija reikalauti iš manęs grąžinti draudimo išmoką?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Remiantis draudimo įstatymu, taip - draudimo bendrovė, sumokėjusi išmoką nukentėjusiam, turi teisę reikalauti, kad sumokėtas dėl padarytos žalos sumas grąžintų atsakingas už žalos padarymą asmuo, jeigu jis: vairavo transporto priemonę neblaivus, apsvaigęs nuo vaistų, narkotinių ar kitų svaigiųjų medžiagų, taip pat kai vartojo alkoholį ar kitas svaigiąsias medžiagas po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo arba vengė blaivumo ar apsvaigimo patikrinimo; vairavo techniškai netvarkingą transporto priemonę, kai ją naudoti draudžia teisės aktai, ir eismo įvykis įvyko dėl šios priežasties; padarė žalos neturėdamas teisėto pagrindo vairuoti transporto priemonę ar neturėdamas teisės vairuoti šios rūšies transporto priemonę; pasišalino iš įvykio vietos; padarė žalą tyčia.
                      Anot ekspertų, viena iš populiariausių regreso
priežasčių - vairuotojų nežinojimas, jog vairuojant transporto priemonę, kurios techninės apžiūros terminas yra pasibaigęs, ir sukėlus eismo įvykį bei draudikui išmokėjus draudimo išmoką, kaltininkas privalės regreso tvarka grąžinti draudikui išmokėtas sumas. Ir antroji priežastis, ypač mėgstama jaunimo, jei  automobilis registruotas vyresnio asmens vardu, tačiau transporto priemonės valdytojai yra jauni ar su mažu vairavimo stažu asmenys, neperspėti apie tai draudiko. Tad sutaupius keliasdešimt litų, galime prarasti tūkstančius... 
                       
Tad kad nekiltų ginčų atsitikus draudžiamajam įvykiui bei nenukentėtų jūsų piniginė, prieš pasirašant sutartį, patikrinkite transporto priemonės techninės apžiūros taloną bei įsitikinkite, kad automobilio valdytojai bus tie, kurių amžius ir vairavimo stažas bus nurodytas draudimo liudijime.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
FJ0M1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui