Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-11-16
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Šiandien norėtume informuoti vairuotojus, kad pagal Kelių eismo taisykles iki lapkričio 10 d. vairuotojams būtina buvo pasirūpinti tinkamomis žieminėmis padangomis. Tačiau, iki šiol ne visi į tai kreipia dėmesį ir kai kurie vairuotojai nepagalvoja, kad už automobilio draudimą sumokėti 200 Lt – 300 Lt gali būti išmesti į balą, mat vasarinėmis padangomis važiavusio bei į autoįvykį pakliuvusio automobilio savininkas nuostolius padengti privalo pats. Savo saugumu susirūpinti turėtų ne tik tie, kurie vis dar važinėja vasarinėmis padangomis. Ar padangų protektoriaus gylis atitinka keliamus reikalavimus turėtų patikrinti ir universaliomis padangomis ne pirmą sezoną važinėjantys vairuotojai. Kelių eismo taisyklėse numatyta, kad vasarinių padangų protektoriaus rašto gylis turi būti ne mažesnis kaip 1,6 mm, tuo tarpu žieminių – 3 mm. Tad jeigu eismo priežiūros tarnybos pareigūnai ir draudikai nustato, kad avarijos priežastimi tapo netinkamos padangos, transporto priemonė laikoma techniškai netvarkinga. Tuomet draudimo bendrovė, kaip ir minėjau, gali atsisakyti mokėti draudimo išmoką. Tai galioja ne tik pagal privalomąjį draudimą, bet ir apdraudus savo automobilį kasko draudimu.

Tad atkreipkite dėmesį, kad pažeidus Kelių eismo taisykles rizikuojate ne tik savo saugumu, bet ir savo pinigais. Tad ar verta taupyti ir rizikuoti savo ir kitų eismo dalyvių sveikata bei turtu?

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
H4DOG
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui