Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-12-07
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Prieš kelis metus esu sudariusi ilgalaikę pastatų draudimo sutartį. Tačiau joje pakankamai maža namo draudimo suma. Kaip būtų su išmoka, jei namas pvz. sudegtų?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

Nuostoliai susiję su padaryta žala būtų atlyginami atsižvelgus į sutartyje nurodytą draudimo sumą bei draudimo sąlygas. Norint išvengti šios problemos, reikia periodiškai peržiūrėti draudimo sutartį, o esant abejonėms draudikų paklausti, ar nereikia perskaičiuoti draudimo sumos, nes atkūrimo kaštai per tą laiką šoktelėjo; taip pat kai buvo sudarinėjama sutartis, nuo kokių rizikų buvo apdraustas Jūsų turtas? Gal tuo metu jūs tik statėte namą ir bus įvardintos tik pagrindinės - ugnies bei gamtinių jėgų - rizikos? Dažniausiai gyventojai realiomis grėsmėmis laiko tik vagystę ar gaisrą, tačiau nukenčiama ir nuo žaibavimo sukeltos įtampos svyravimo, stiprių vėjo gūsių, todėl visada rekomenduoju šias rizikas įtraukti į sutartį prie draudžiamųjų įvykių.
                       Taip pat pasitaiko, kad gyventojų turima turto draudimo sutartis neapima visų namų valdos statinių, namo priestatų, sandėliukų ir panašiai. Gyvenamojo namo kiemas su laiku „apauga“ įvairiais naujais statiniais, tokiais kaip pirtelės, sandėliukai, terasos, tvoros  ir kt., tačiau žmonės turintys ilgalaikes draudimo sutartis paprastai nesuka dėl to sau galvos. Ir kompanijos gali pilnai atsisakyti kompensuoti žalą, jeigu objektai nėra inventorizuoti ar įvardinti draudimo sutartyje.

Tad dar kartą patariame klientams: karts nuo karto peržiūrėkite turimą draudimo sutartį, įsitikinkite kokiai sumai ir nuo kokių grėsmių yra apdraudžiamas turtas. Kad atsitikus nelaimei, neatsitiktų taip, kad pamatytume, kad turtas buvo nedraustas...

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
OSJVM
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui