Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2010-12-28
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Prieš metus dėl neatsargaus pirotechnikos naudojimo užsidegė kieme stovėjęs draugų lengvasis automobilis, nuostoliai buvo gana nemaži. Ar panašioje situacijoje draudimo kompanija man atlygintų žalą, jei nukentėtų automobilis ar kitas mano turtas?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Šventiniu laikotarpiu, kai lauke vis dažniau aidi ir poška sprogdinamos petardos, ypač atsargūs turėtų būti ne tik žmonės. Per šventes vis dažniau nukenčia ir gyventojų turtas, tame tarpe ir automobiliai, ir namai, ir pagalbiniai pastatai ir vidaus turtas. Kiekvienais metais gaisrininkams tenka gesinti po keliolika gaisrų, kurie kyla nuo neatsargaus pirotechnikos gaminių naudojimo. Ir šiuo atveju optimaliausias sprendimas norint jaustis visiškai saugiems - apsidrausti nors minimalia draudimo suma tiek būstą, tiek ir jame esantį turtą, kad atsitikus žalai nereikėtų didelių nuostolių atlyginti iš savo kišenės. Tuo labiau, kad draudimo įmoka yra pakankamai nedidelė, o atsitikus nelaimingam atsitikimui tai gali būti didelė finansinė parama. Už automobiliui padarytą žalą nuostoliai būtų atlyginami tik tokiu atveju, jei automobilis turi kasko draudimą.

Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiais, norime įspėti, kad sprogdinant petardas ar kitus panašius pirotechninius elementus, gaisrą sukelti labai lengva, ypač kai jos papuola ant lengvai užsiliepsnojančių daiktų: šiukšlių, degios stogo dangos, pakabintų rūbų ar kitų daiktų balkonuose ir pan. Ugnis žaibiškai nuo šių daiktų gali persimesti į sienas, namą ar automobilį. Tad šventiniu laikotarpiu, kai gausiai naudojami fejerverkai, nepalikite atvirų langų, užtraukti apsaugines žaliuzes ir svarbiausia, iš kiemų bei balkonų pašalinkite lengvai užsiliepsnojančias medžiagas.

                      Tad dar kartą sveikinant su gražiausia metų švente, linkime vengti nekokybiškų ir nelegaliai platinamų ar savadarbių gaminių, kurių naudojimas dažnai sukelia ne tik didelius sveikatos sužalojimus, bet ir  materialinius nuostolius bei būti atsargiems, nes tik tada gražiausias metų šventes sutiksite be šventinių nuostolių.

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
QULXP
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui