Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2011-01-04
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Esu apdraudusi sodo namelį vienoje iš draudimo kompanijų. Šiuo metu baiminuosi dėl sniego gausos, kad neįlūžtų stogas. Kaip draudikai traktuoja tokias žalas?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

                          Pirmiausia patariame maksimaliai savo turtą saugoti patiems! Su tokiu iškritusiu sniego kiekiu gausu avaringų situacijų ne tik keliuose, bet ir susijusių su turtu, kada gyventojai patyria nuostolius dėl sunkaus sniego neatlaikiusių stogų, apgadintų lietvamzdžių, įlenktų tvorų ir pan. Ir kreipiantis į draudimo bendroves dėl žalos atlyginimo, neišvengiami ir įvairūs nesusipratimai, kada klientui atrodo, kad apsidraudė nuo visų draudžiamųjų rizikų, o įlūžus stogui pasirodo, kad apsauga negalioja. Remiantis draudimo kompanijų taisyklėmis, primename, kad draudimo apsauga galioja tik tais atvejais, kai stogai įlūžta dėl staiga iškritusio didelio kritulių (sniego / lietaus) kiekio. Žmogus fiziškai nuo to negali apsisaugoti. Tais atvejais, kai sniego danga kaupiasi ilgą laiką, stogai nėra valomi ir prižiūrimi, „apauga“ keliasdešimties centimetrų sluoksniais, draudimo bendrovės turi pilną teisę atsisakyti mokėti draudimo išmoką dėl nepriežiūros. Draudikų praktikoje yra pasitaikę atvejų, kuomet įgriuvus pastato stogui nukentėjo jame laikomi gyvūnai, žemės technika, automobiliai. Tuo labiau, kad metams tik prasidėjus,  laiku nenuvalytas sniegas Kazlų rūdoje jau nusinešė moters gyvybę...
                              Pastatų savininkai gali patirti nuostolius ne tik dėl įlūžusio stogo. Labai pavojingi yra ir kabantys varvekliai. Jeigu nuo stogo nukritęs varveklis ar sniegas apgadintų šalia stovėjusį automobilį ar sužalotų žmogų, pastato savininkas turėtų atlyginti sukeltą žalą, nes būtent jis turi užtikrinti, kad žmonėms nekiltų jokios grėsmės, pastatas būtų eksploatuojamas saugiai.
                             Tad dar kartą prašome gyventojus atsakingai prižiūrėti savo turtą ir užkirsti kelią nelaimėms – nuvalyti sniegą ir varveklius, o vairuotojus būti atidžius kelyje, pasirinkti saugų greitį,  kad tokia graži ir balta žiema mus džiugintų, o neliūdintų.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
EI9L1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui