Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2011-01-18
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Gyvenu naujos statybos daugiabučiame name. Įtariu, kad nuo namo sėdimo pradėjo trūkinėti namo sienos. Ar draudimo kompanija atlygins nuostolius?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Atsakysiu trumpai, pacituodama ištrauką iš būsto draudimo taisyklių: „Nedraudžiamasis įvykis yra turto sunaikinimas arba sugadinimas dėl:...neišvengiamų natūralių procesų (korozijos, puvimo, natūralaus nusidėvėjimo ir pan.), pastatų sėdimo ar skėtimosi; pagrindinių pastatų konstrukcijų  suirimo, kritimo,  ar kitų defektų, atsiradusių dėl pastato  statybos, tyrinėjimo ar projektavimo klaidų ir broko draudimo sutarties galiojimo metu arba anksčiau“.

Turto draudime yra apdraudžiamos tokios rizikos kaip ugnis, vanduo, trečiųjų asmenų tyčinė veika, gamtinės jėgos, vagystė, elektros įtampos svyravimai ir pan. Kaip matote, sienų skilimas ar trukimas yra arba statybininkų padarytas brokas arba natūralus procesas, kuris neįeina nei į vieną apdraudžiamą riziką. O kadangi, kaip minėjote, namas yra naujos statybos, neabejotinai turi ir garantiją. Ir už šiuos įvykius turėtų atsakyti statybinė bendrovė.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
H4DOG
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui