Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2011-03-01
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Po savaitės išvykstu į Austriją slidinėti. Turiu ERGO Lietuva draudimo polisą, kuriame įtraukta ir civilinė atsakomybė tretiesiems asmenims. Tačiau ar turėsiu draudiminę apsaugą, jei pati sulaužysiu išsinuomotas slides? Ir ar visuomet civilinei atsakomybei yra taikomi piniginiai apribojimai iki kurių atsitikus įvykiui, nuostolius turi pasidengti pati?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Draudžiantis medicininių išlaidų draudimu  galima pasirinkti papildomą draudimą – civilinės atsakomybės draudimą. Čia, priklausomai nuo draudimo bendrovės sąlygų, skiriasi draudimo sumos, įmokos, taip pat ir išskaitos dydis, t. y., ji arba taikoma arba ne.  Draudimo bendrovės ERGO Lietuva standartinėse sąlygose ji yra numatyta 60 EUR  ir jeigu sutartyje nenurodyta kitaip, kiekvieno draudžiamojo įvykio atveju, susijusio su asmens civiline atsakomybe, ši suma bus išskaičiuota iš Jūsų.

             Pagal šią draudimo rūšį (nepriklausomai nuo draudimo kompanijos) žala neatlyginama sugadintam turtui, kuris yra Jūsų nuosavybėje arba juo naudojamasi kitu teisėtu pagrindu. , t. y., žala turtui, kurį apdraustasis valdo įgijęs nuomos, paskolos, panaudos ar kitokių sutarčių ar susitarimų pagrindu, yra nedraudžiamasis įvykis.

 

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
RVMYP
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui