Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2011-03-08
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Važiuodamas į darbą, su kelerių metų senumo automobiliu įlėkiau į duobę, kurios buvo neįmanoma pastebėti. Automobilio nespėjau apdrausti kasko draudimu. Ar galiu iš ko nors reikalauti žalos atlyginimo už padarytus nuostolius ar apgadintą automobilį turėsiu remontuoti pats?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Šiemet, po gilios žiemos visuose šalies keliuose pradėjus tirpti sniegui, išlindo aibė įvairiausio dydžio duobių. Tad kad ir kaip kiekvienas vairuotojas stengiasi jų išvengti kelyje, to pasėkoje tankiai pasitaiko tiek smulkių, tiek ir pakankamai didelių transporto priemonių apgadinimų. Nerimauti tikrai neverta. Jūsų patirtą žalą turi atlyginti draudimo bendrovė, vietos savivaldybė arba kelininkai. Pirmas ir bene geriausias dalykas šioje situacijoje – galiojanti kasko draudimo sutartis. Turėdami minėtą draudimą išvengsite tikrai nemažai galvos skausmo, nes jūsų patirtus nuostolius atlygins draudimo bendrovė, kuri vėliau žalos sumą išsireikalaus iš vietos savivaldybės ar kelininkų. Jums visu tuo rūpintis neteks.

Tačiau ką daryti vairuotojui, neturinčiam tokios sutarties? Pirmiausia – nepulti į paniką. Šiuo atveju galioja labai paprasta taisyklė: jei vairuotojas yra tikras, kad duobės pastebėti ir apvažiuoti buvo neįmanoma bei nebuvo apie tai įspėjančių ženklų, jis drąsiai gali kviesti policijos pareigūnus. Savivaldybė arba kelininkai prieš kiekvieną didesnę duobę privalo pastatyti apie tykantį pavojų įspėjančius ženklus: gaireles ar ženklą “Kelio nelygumas”.
Į įvykio vietą atvykę policijos darbuotojai privalo sudaryti įvykio schemą, išmatuoti duobės gylį bei tiksliai nurodyti įvykio vietą. Jums savo ruožtu derėtų pasirūpinti bent keliomis įvykio vietos ir apgadinto automobilio dalies nuotraukomis. Turėdami tokią medžiagą galite drąsiai kreiptis į vietos savivaldybę arba kelią prižiūrinčią bendrovę. Jūsų atveju jie privalo atlyginti jusų patirtą žalą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
K5GRJ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui