Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2011-04-12
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Kodėl įvairiose draudimo bendrovėse taip skiriasi privalomojo draudimo kainos?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

               TPVCA privalomojo draudimo įmoką lemia daugelis veiksnių, pvz., tokių kaip transporto priemonės savininko ir valdytojo amžius bei stažas; transporto priemonės savininko registracijos adresas; transporto priemonės variklio darbinis tūris; transporto priemonės galia (kilovatai / AG); ankstesniais metais patirtų avarijų skaičius ir kt.

Duomenis apie žmogaus vairavimo patirtį ir sukeltus eismo įvykius šalyje veikiančioms draudimo įmonėms teikia Draudikų biuras. Jo duomenų bazėje kaupiama informacija apie šalies gyventojų padarytas avarijas nuo 2004-ųjų metų. Pagal šią tvarką yra įvertinama ne konkrečios transporto priemonės, o kiekvieno vairuotojo rizika. To pasėkoje draudimo bendrovės kasmet kaupia duomenis apie draudėją ir pateikia kainas, kurios kiekvienais metais gali keistis. Lygiai taip pat skiriasi ir atskirų draudimo kompanijų TPVCA draudimo įmokos.

Dar trumpai apie „brangesnį” ir „pigesnį”  draudimą. Privalomojo vairuotojų draudimo sąlygas reglamentuoja įstatymas, kuriuo vadovaujasi visos draudimo kompanijos. Draudimo įmoka priklauso nuo mano jau minėto kiekvienos draudimo kompanijos rizikos įvertinimo. Mes savo klientams rekomenduojame rinktis draudimą pagal įmokos kainą, įvertinant papildomus privalumus, nes draudimo išmokas ir kompensavimo tvarką, kaip jau minėjau, visiems draudikams vienodai nustato LR transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymas ir Draudimo priežiūros komisijos patvirtintos Standartinės transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutarties sąlygos.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
LPGSK
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui