Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2011-06-14
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Draudimo brokerė

Nusipirkau 1995 m. automobilį Opel Tigra ir norėčiau jį apdrausti kasko draudimu. Ar įmanoma ir ar verta tai padaryti, žinant, kad automobiliui yra 16 m.? Ir kokia būtų tada draudimo kaina?


Vida Bernadišiūtė
info@sandejas.lt
tel. 8-45 429165

               Taip, jūsų automobiliui dėl amžiaus nors ir ne visose draudimo bendrovėse, tačiau galima sudaryti kasko draudimo sutartį.

               Dėl draudimo kainos. Jos nėra vienodos ir priklauso nuo daugelio kriterijų: automobilio markės, savininko amžiaus, drausmingumo ir pan. Tad kad pateikti automobilio (Kasko) draudimo pasiūlymą reikėtų žinoti: automobilio valstybinį numerį; savininko asmens kodą; pageidaujamą franšizę. O jeigu preliminariai, šiai dienai jūsų atveju metinė draudimo įmoka svyruotų nuo 499 Lt.
                 Ir ar verta drausti? Manau, kad tikrai taip. Nes sumokėjusi
kelis šimtus litų per metus, turėsite garantiją, kad bus kompensuoti nuostoliai ne tik už pavogtą automobilį ar nuimtas dalis, kaip, beje, ir už nuostolius, padarytus trečiųjų asmenų, vandalizmo arba nenustatyto automobilio padarytos žalos kieme stovinčiam automobiliui, avarijos, susidūrimo kelyje su laukiniais gyvūnais, nuostolių, padarytų dėl krintančių daiktų  atveju ir daugybės kitų rizikų, kurių negali iš anksto numatyti. Taip pat automobiliui  galiotų ir pagalbos kelyje apsauga.

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
QULXP
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui