Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2011-07-12
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Vykstu pailsėti į kitą šalį. Teko girdėti, kad reikia apsidrausti sveikatos draudimu. Kokią konkrečiai apsaugą gausiu sudarydama tokią sutartį ir ar išviso jis yra reikalingas?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

                       Tai nėra privalomasis draudimas ir jūs tikrai nebūsite baudžiama, kad neturėsite draudimo poliso. Tokią sutartį sudaro klientas, kuris nori saugiai keliauti ir džiaugtis visais kelionės malonumais. Apsidraudęs medicininių išlaidų draudimu, galite būti ramūs, jog jei užsienyje prireiks  gydymo, tai su juo susijusios išlaidos ( būtini tyrimai, būtina stomatologo pagalba, transportavimas iki gydymo įstaigos, gydytojų konsultacijos, mokesčiai už ligoninėje praleistą laiką, slauga, medikamentai, vaistai  ir pan.) bus kompensuojami draudimo bendrovės. Jei kelionėje netikėtai susirgsite ar susižeisite ir kelionės tęsti nebegalėsite, draudimo bendrovė kompensuos jūsų patirtas kelionės iki artimiausios gydymo įstaigos arba, jei reikia – iki jūsų nuolatinės gyvenamosios vietos, išlaidas, susijusias su apdraustojo palaikų (staigios, netikėtos mirties atveju) parvežimu į Lietuvą.  Taip pat bus pasirūpinta jus lydinčiu asmeniu ir nepilnamečiais vaikais – draudimo bendrovė kompensuos jų grįžimo į Lietuvą išlaidas.
                        Apie šios draudimo rūšies naudą neverta ir diskutuoti, nes statistika rodo, kad pusė turistų, poilsiaudami svetimose šalyse, patiria vienokių ar kitokių medicininių išlaidų – pradedant įvairiais peršalimais, baigiant apsinuodijimais, traumomis ir pan.
Egzotiški kraštai,  pasikeitusios klimato sąlygos gali suteikti ne tik didelių įspūdžių, bet ir sukelti netikėtų pavojų. Todėl ruošdamiesi į kelionę, lagamine šalia bilieto, asmens dokumento, raskite vietos ir draudimo polisui, kuris padės, esant toliau nuo namų, jaustis apsaugotam nuo nemalonių netikėtumų.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
DI9K1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui