Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2011-07-26
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Esu apdraudusi vyrą nuo nelaimingų atsitikimų. Draudimo sutartyje nurodytas naudos gavėjas jis pats. Tai reiškia, kad jo mirties atveju aš negausiu jokios išmokos?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Naudos gavėjas – draudimo sutartyje nurodytas asmuo arba draudėjo, o draudimo sutartyje nustatytais atvejais ir apdraustojo paskirtas asmuo, turintis teisę gauti draudimo išmoką. Naudos gavėju gali būti paskirtas vienas ar keli asmenys. Jei Naudos gavėjas nepaskirtas, laikoma, kad Naudos gavėjas yra Apdraustasis, o Apdraustojo mirties atveju – jo teisėti paveldėtojai. Pagal Lietuvos Respublikos draudimo  įstatymą, draudimo  išmoka mokama Draudėjui  tik  tuomet,  jei Draudėjas pateikia raštišką Apdraustojo sutikimą ir jei Draudimo liudijime Naudos gavėju yra nurodytas Draudėjas.

Jeigu Naudos gavėjas nėra paskirtas, draudimo išmokos mokamos Apdraustajam. Šiuo atveju draudimo išmoka dėl Apdraustojo mirties būtų mokama Apdraustojo teisėtiems paveldėtojams. Jūsų vyras (arba Jūs pati, turėdama jo rašytinį sutikimą), kreipdamasis į Draudiką raštu ir pateikdamas draudimo liudijimą (polisą) bei asmens dokumentą, gali pakeisti Naudos gavėją.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
EI9L1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui