Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2012-01-16
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Turime įsigiję bilietus birželio mėn. kelionei į Turkiją. Kadangi vykstame visa šeima, nerimauju, kad dėl kokios nors priežasties neišvyksime į kelionę ir bus labai gaila sumokėtų pinigų. Ar galiu apdrausti šią riziką?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Taip, galima. Ši rizika „eina“ kartu su medicininių išlaidų draudimu. Kelionės išlaidų draudimas (tiek neįvykusios, tiek nutrūkusios kelionės draudimas) atlygins nuostolius, patirtus nutraukus kelionę ar netikėtai neišvykus, pavėlavus ne dėl jūsų kaltės (pvz. dėl artimo asmens mirties, dėl ligos ar sužalojimų, gaisro namuose, vagystės ar atsitikus eismo įvykiui). Yra padengiamos iš anksto sumokėtos už kelionę sumos, išskaičiavus sutartyje numatytą franšizę (ji kiekvienoje kompanijoje svyruoja nuo 10 iki 30 proc.) ir kelionės organizatoriaus gražinamą sumą. Jau išvykus ir nutraukus kelionę padengiamos papildomos grįžimo išlaidos. Draudimo įmokos dydis priklauso nuo kelionės kainos.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
TYPBS
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui