Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-02-20
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Auginu du labai judrius mokyklinio amžiaus sūnus. Nerimauju dėl jų, todėl norėčiau juos apdrausti nuo įvairiausių traumų ir nelaimingų atsitikimų. Kiek kainuoja toks draudimas ir kokias traumas ar nelaimingus atsitikimus jis apima?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Džiaugiamės, kad rūpinatės savo vaikų saugumu. Mes galime jums pasiūlyti du skirtingus draudimus - tai draudimas nuo nelaimingų atsitikimų bei kaupiamasis draudimas. Apdraudus vaiką nuo nelaimingų atsitikimų, pvz., 10 tūkstančių litų, mirties ar invalidumo atveju gautumėte 10 tūkstančių litų išmoką, o nelaimingų atsitikimų atvejais išmokamas tam tikras procentas nuo šios sumos. Pvz., kulkšnies lūžio atveju išmoka sudaro apie 5 proc. nuo draudimo sumos, rankos riešo lūžio atveju - apie 10 proc., rankos riešo patempimo atveju - apie 3 proc. nuo draudimo sumos ir pan. Kai kurios draudimo kompanijos turi ir tokias draudimo rizikas kaip: įvairūs apsinuodijimai, erkinis encefalitas, Laimo liga, pasiutligė, nušalimai, nudegimai, gyvulių įkandimai ir kitos smulkios traumos. Toks draudimas vienam vaikui metams kainuotų nuo 50 iki 75 Lt, priklausomai nuo pasirinktos draudimo kompanijos. Jei jūs pageidausite mažesnės draudimo sumos, atitinkamai ir metinė draudimo įmoka bus mažesnė. Bet mes savo klientams visada patariame rinktis didesnę draudimo sumą, nes nuo to priklauso išmoka draudiminio įvykio atveju. Jei jūs norite ne tik apsaugoti savo atžalas, bet ir sukaupti pinigų studijoms ar savarankiško gyvenimo pradžiai, patariame rinktis tradicinį kaupiamąjį draudimą. Šis draudimas ne tik apsaugo nuo įvairių nelaimių, bet ir padeda taupyti. Apie šį draudimą, jums pageidaujant, papasakosime plačiau kitą kartą. Siūlyčiau jums apsilankyti mūsų biure, kur galėtume išsamiau atsakyti į visus jūsų klausimus bei pasiūlyti patį tinkamiausią draudimo variantą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
H4DOG
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui