Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-04-16
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Ar galima pas Jus apsidrausti motorolerius, nes nuo šių metų juos drausti yra privaloma? Ar atėjus pavasariui padaugėjo žmonių norinčių juos apdrausti ir kiek tai kainuoja?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Pirmiausiai norime padėkoti už klausimą, kuris šiai dienai daugeliui aktualus. Nuo šių metų sausio pirmos dienos mopedų vairuotojai iš dalies yra prilyginti motorinių transporto priemonių vairuotojams ir privalo pateikti ne tik Lietuvos Respublikoje galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir transporto priemonės registravimo dokumentus, bet ir įstatymų nustatytą draudimo dokumentą. Atšilus orams, padaugėjo norinčiųjų apdrausti savo dviratę motorinę transporto priemonę. Motoroleriai priskiriami motociklų grupei, B kategorijai. Draudimo įmoka priklauso nuo variklio darbinio tūrio, valdytojo amžiaus ir registracijos vietos. Kadangi šios transporto priemonės naudojamos tik tam tikru sezonu, tai draudimo įmoka 3-6 mėn. svyruoja nuo 60Lt iki 130Lt. Metinės draudimo sutarties įmoka gali siekti iki 230Lt. Kadangi kiekviena draudimo sutartis yra individualus atvejis, taupydami Jūsų brangų laiką ir kurą, UADBB ,,Sandėjas“ specialistai per 15 minučių Jums individualiai parinks palankiausią pasiūlymą pagal amžių, vairavimo stažą, transporto priemonės darbinį tūrį, drausmingumo ar žalingumo kategoriją.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
VAQDU
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui