Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2013-09-20
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas

Ar žinote, kad Jūsų įmonės gimtadienį švenčia daug daugiau žmonių nei Jūs įsivaizduojate?


SANDĖJAS Kolektyvas

tel. 845 570789

Sveiki, Gerbiami klientai ir partneriai!

Turime pripažinti, kad tai pats netikėčiausias klausimas kokio esame sulaukę per 14 veiklos metų. Džiugu suvokti, kad ne tik kartu dirbame, bet ir kartu švenčiame. Mes džiaugiamės kiekviena galimybe būti Jums naudingais, taupant ne tik Jūsų laiką bet ir pinigus.

Ta proga norime Jums padėkoti už lojalumą, už gerą žodį, rekomenduojant mus savo verslo partneriams, artimiesiems, draugams ir pažįstamiems. Gimtadienis tai ne tik švetnė, tai lyg atskaitos taškas, ties kuriuo sustojus galima apžvelgti parėjusisus metus, darbo rezultatus, pasiekimus bei praradimus. Tai metas kuomet įvertini ką padarei ir ko nespėjai, įvertini tuos, kurie visus šiuos metus buvo šalia kaip ištikimi komandos nariai, kaip ištikimi klientai.

UADBB ,,SANDĖJAS" tai darnus, profesionalus kolektyvas, kurį sudaro žmonės mylintys savo darbą ir gerbiantys vienas kitą. Džiaugiamės, kad viskuo, ką turime geriausia - galime pasidalinti su Jumis!

Naudodamiesi proga norime priminti, kad gerbdami Jūsų laiką, esame sudarę galimybę kiekvienam klientui, mūsų internetiniame puslapyje prisijungti prie duomenų bazės, įvedus savo prisijungimo vardą bei slaptažodį (šiuos duomenis suteiksime Jums atvykus į mūsų ofisą arba gavus Jūsų užklausą elektroniniu paštu). Tai suteiks Jums galimybę matyti visas Jūsų vardu pas mus sudarytas sutartis, jų galiojimo terminus bei mokėjimo grafikus. Planuojame artimiausiu metu įdiegti dar vieną programą, iš kurios galėsite patys atsispausdinti savo galiojančią draudimo sutartį. Tai ypač aktualu, kuomet yra pamestas ar nerandamas originalas, o Jūs esate išvykę. Naudokitės šia paslauga, kuri Jums suteiks dar daugiau laisvės, o mes džiaugsimės turėdami galimybę prie to prisidėti.

Ačiū, kad jau 14 metų esate kartu! Visus mus su Gimtadieniu!  

 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
0EU3Y
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui