Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2014-01-23
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Važiuodamas iš VĮ ,,Regitra“, kur buvo užregistruotas mano automobilio pardavimas, naujasis savininkas padarė avariją. Draudimo sutarties perrašyti dar nespėjome ir draudimo bendrovė šį įvykį ,,pakabino“ ant manęs, dėl ko pabrango draudimas. Ar tai teisėta? Juk įvykio metu automobilio savininkas (tuo pačiu ir įvykio kaltininkas) buvo jau kitas asmuo?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

Parduodant transporto priemonę neužtenka išregistruoti automobilio, apie savininko pasikeitimą dar būtina nedelsiant pranešti ir draudimo bendrovei, kurioje yra sudaryta transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartis (LR transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymo II skirsnio 8 str. 1 p).  Kadangi įvykio metu apsauga automobiliui vis dar galiojo pagal Jūsų vardu sudarytą draudimo sutartį, draudimo bendrovė administravo žalą pagal ją, todėl padidėjo Jūsų, kaip transporto priemonės valdytojo, žalingumas. Ateityje, kad išvengtumėte tokių nemalonių situacijų, rekomenduojame pardavus automobilį kuo skubiau nutraukti galiojančią draudimo sutartį. Savo klientus mes visada įspėjame, jog parduodami savo automobilį, neperduotų naujajam savininkui dokumentų, patvirtinančių senojo savininko vardu sudarytos draudimo sutarties, o apie savininko pasikeitimą nedelsiant praneštų draudikui ir nutrauktų vis dar galiojančią draudimo sutartį. 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
J5EQH
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui