Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2014-08-30
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Nusprendžiau apdrausti savo vaiką. Norėčiau, kad draudimas galiotų vaikui susižalojus, taip pat sukaupti pinigų vaiko ateičiai. Kokį draudimą man pasirinkti ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis draudimo bendrovę?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Džiaugiamės, kad jau dabar galvojate apie savo vaiko ateitį. Statistika rodo, kad pastaruoju metu vis populiaresnis tampa ilgalaikis gyvybės draudimas. Gyvybės draudimo įmonės siūlo įvairius gyvybės draudimo produktus: gyvybės rizikos, kaupiamąjį, investicinį, studijų, pensijų draudimus ir kt. Gyvybės draudimo paskirtis - užtikrinti šeimos finansinį saugumą susirgus, tapus neįgaliu ar net mirus, taip pat tai yra ir vienas iš būdų taupyti lėšas ateičiai. Jei Jūsų poreikis sukaupti atitinkamą sumą vaiko ateičiai ir atsitikus nelaimei tėvams, t. y., netekus šeimos maitintojo, kad vaikas ar jo teisėti globotojai turėtų stabilias mėnesines pajamas, rekomenduoju rinktis investicinį studijų draudimą, kaip papildomą riziką pasirenkant našlaičio pensiją. Pasirinkus investicinį studijų draudimą, kai apdraudžiami vienas ar abu tėvai vaiko naudai, kas mėnesį jūs mokate draudimo įmokas ir kaupiate pinigus vaiko studijoms. Šio draudimo esmė - sulaukęs pilnametystės vaikas yra aprūpintas lėšomis mokytis. Sukauptos sumos dydis priklausys nuo jūsų pasirinktos mėnesinės draudimo įmokos, laikotarpio ir investavimo būdo. Studijų draudimą patartina papildyti našlaičio pensijos draudimu. Mirus apdraustajam asmeniui, iki draudimo laikotarpio pabaigos kiekvieną mėnesį mokama našlaičio pensija. Tai labai patraukli draudimo rūšis, ypatingai tais atvejais, kai vaiką augina viena mama ar vienas tėtis. Taip pat rekomenduočiau pasirinkti vis labiau pastaruoju metu populiarėjančių kritinių ligų riziką. Susirgus viena iš ligų, įtrauktų į kritinių ligų sąrašą, draudimo bendrovė mokėtų draudimo išmoką, kuri būtų lygi sutartyje nustatytai kritinių ligų draudimo sumai. Todėl neverta abejoti, kad ilgalaikis gyvybės draudimas moko taupumo, suteikia finansinio saugumo jausmą dėl savo ir artimųjų žmonių ateities atsitikus nelaimei, kaupia pinigus, taupo jūsų brangų laiką, sudarydamas sąlygas visas gyvybės

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
VZQCT
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui