Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2015-04-28
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Gyvenu viena bute, nesenai turėjau įvykį - vonioje trūko vamzdis. Per vargus (tai buvo sekmadienis) išsikviečiau santechnikus, viskas buvo sutvarkyta, už paslaugą susimokėjau. Esu girdėjusi, kad apsidraudusi turtą, ši paslauga man būtū įėjusi į draudimo sutartį. Ar tai tiesa?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

          Daugumai suprantama ta nemaloni akimirka - vanduo iš pradžių tik truputį sunkiasi, po to pradeda lašėti, dar kelios minutės - ir grindys jau užlietos. O po ranka lyg tyčia nėra jokių specialių priemonių... Trūkęs vamzdis turi būti profesionaliai sutaisytas kuo greičiau, priešingu atveju jis garantuotai iškrės piktą pokštą ir padaryta žala gali būti nemaža tiek Jums, tiek kaimynams.
           Taip, draudžiantis turtą, daugumoje draudimo bendrovių prie pagrindinių rizikų įeina arba galima pasirinkti pagalbos namuose draudimą. Kas tai yra? Ši paslauga - tai pagalba įvykus namuose avarijai, gedimui ar kitam netikėtam įvykiui. Ji galios patalpose esančio vandentiekio avarijos atveju (pvz., trūkus vamzdžiui ar jungiamajai žarnelei); kanalizacijos avarijos atveju (pvz., trūkus ar užsikimšus vamzdžiui); šildymo sistemos avarijos ir gedimo atveju (pvz., trūkus vamzdžiui, radiatoriui, gyvatukui, sugedus šildymo prietaisui); spynos/durų gedimo atveju (pvz., vagims išlaužus duris ar spyną, sugedus durų spynai); stiklo dūžio atveju (pvz., išdužus lauko durų ar langų stiklui); elektros instaliacijos gedimo atveju (pvz., sugedus elektros lizdui, saugikliui). Taip pat, jei draustas gyvenamasis namas - gamtinių jėgų padarytos žalos atveju (pvz., viesului apgadinus stogo dangą ar namo fasadą ar ant gyvenamojo namo užvirtus medžiui).
           Pagalba namuose bus suteikta tik apdraudus nuolat gyvenamą namą, kotedžą, butą ir galios visą sutarties galiojimo laikotarpį. Ši paslauga bus suteikta bet kuriuo metu, tai yra visomis dienomis, visą parą. 
             Tad, kaip matote, turto draudimo sutartis padės apsisaugoti nuo daugelio galimų nemalonumų, o pagalbos tarnyba operatyviai suremontuos mano minėtus gedimus ir sumažins patirtus nuostolius bei padės išvengti galimos žalos. 

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
PTKVN
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui