Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2016-04-18
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Girdėjau apie erkių sukeliamų ligų draudimą. Kokios būtų sąlygos?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Taip, įsivyraujant šiltesniems orams, vis aktyvesni tampa ir ligas platinantys parazitai - nubudusios erkės.  O su jomis atsiranda ir pavojus užsikrėsti tokiomis pavojingomis ligomis, kaip Laimo liga ar erkiniu encefalitu. Specialistų teigimu, Laimo ligos atvejų užfiksuojama maždaug 7 kartus daugiau nei erkinio encefalito, o skiepų nuo pastarosios ligos, deja, nėra. Pasitaiko atvejų, kai viena erkė užkrečia iš karto abejomis ligomis. Tai reti, tačiau itin pavojingi atvejai. Jei ligos metu pažeidžiami nugaros smegenys, žmonės negalavimus jaučia ir pasibaigus gydymui, dalis lieka neįgaliais.
            Daugelio draudimo bendrovių ši apsauga yra įtraukta į sutartį nuo nelaimingų atsitikimų. Ir, apsikrėtus minėtomis ligomis, draudimo išmoka bus nuo 2 % iki 10 % nuo sutartyje nurodytos draudimo sumos (i
šmokos dydis priklauso nuo laikotarpio, kurį buvo gydomas stacionare). Tačiau, kai kurios draudimo bendrovės, atsižvelgdamos į išaugusią erkių sukeliamų ligų riziką, sutartyje numato ir papildomą išmoką.
               Neturint ar nenorint sudaryti draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutarties, „Lietuvos draudimas“  jau kelintus metus iš eilės siūlo ir atskirą draudimą nuo erkių sukeliamų ligų, kuris šiais metais kainuoja 7 eurus per metus. Atsitikus draudžiamajam įvykiui, bus išmokėta 400 Eur draudimo išmoką.
             Tad, n
erizikuokite savo sveikata – apsidrauskite! Vos keli eurai metams, o susirgimo atveju gausite net 400 Eur išmoką, kurią galėsite panaudoti vaistams, gydymui, laikinai netekto darbingumo išlaidoms kompensuot ar tiesiog pamaloninti save neilgomis reabilitacinėmis atostogomis.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
XCSFV
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui