Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2016-08-30
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Esu ugdymo įstaigos vadovė. Jau kelinti metai svarstau apie galimybę apdrausti mūsų darželinukus patyrus traumą žaidimo aikštelėje ar, kaip pavyzdys apsinuodijus maistu. Ar yra tokia draudimo rūšis?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

 

Artėja mokslo metų pradžia, tai atsakomybės metas ne tik vaikams, tėveliams, bet ir ugdymo įstaigoms, kuriose moksleiviai ir darželinukai praleidžia didžiąją dienos dalį. Visi suprantame, jog ugdymo įstaigos, vykdydamos veiklą, eksploatuodamos patalpas, pastatus ar savo teritoriją, pagal įstatymus atsakingos už padarytą žalą turtui, gyvybei ar trečiųjų asmenų, pavyzdžiui, įstaigos auklėtinių, sveikatai. Tokios žalos dydis neprognozuojamas, be to, atsitikus nelaimei gresia išlaidos ir teisiniai procesai, todėl verta pasirūpinti civilinės atsakomybės draudimu.

KODĖL VERTA DRAUSTIS CIVILINĖS ATSAKOMYBĖS DRAUDIMU?

Įvykus draudžiamajam įvykiui ir kilus civilinei atsakomybei, draudimas apsaugo nuo:

neprognozuotų išlaidų, pavyzdžiui, moksleiviui ar darželinukui apsinuodijus maistu. tėvai turi teisę pagal LR civilinį kodeksą reikalauti Jūsų įstaigos atlyginti žalą: gydymo išlaidas, neturtinę žalą. Apsidraudus civilinės atsakomybės draudimu, šiuos rūpesčius perduotumėte draudikui. Jei pretenzija būtų pagrįsta ir Jums kiltų civilinė atsakomybė, draudimo kompanija atlygintų žalą.

Tačiau pasitaiko ir nepagrįstų trečiųjų asmenų reikalavimų. Jei pretenzija nepagrįsta, draudimo kompanijos teisininkai argumentuotų nukentėjusiajam, kodėl Jūsų ugdymo įstaiga neprivalo atlyginti žalos.

Tad atsakant į Jūsų klausimą norime patikinti, kad tokia draudimo rūšis yra. Džiugu, kad yra vadovai, kuriems rūpi jų auklėtinių ir įstaigos gerovė.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
OSJVM
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui