Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-06-26
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Kaip įmonės vadovas manau, kad įmonė permoka draudimo bendrovėms. Peržiūrėjus mūsų įmonės nuostolių istoriją, supratau, kad pinigus, sumokėtus draudimo kompanijoms, būtų naudingiau atidėti į įmonės fondą ir, atsitikus įvykiui, skirti juos nuostoliams kompensuoti. Juo labiau kad draudikai prisiima sau ne visas rizikas. Jūsų nuomonė?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Daugelis įmonių, norėdamos apsisaugoti nuo su rizika susijusių nuostolių, neretai išleidžia daug pinigų draudimams. Reikia sutikti, kad daugelį rizikų galėtų sėkmingai valdyti ir pačios įmonės, tačiau, pabrėžiu, - ne visas. Gali atsitikti, kad įvykus didelės žalos įvykiui, jūsų sukurtas fondas nesugebės jos kompensuoti. Todėl net draudimo kompanijos naudojasi perdraudėjų paslaugomis. Reikia atminti ir tai, kad ne visas rizikas įmanoma numatyti. Dažnai su draudimu susijusius klausimus vadovas paskiria spręsti buhalteriui ar finansininkui. Tokiu būdu įmonė gauna draudimą, kaip jai atrodo, už „gerą“ kainą. Tačiau draudimo rizikos būna įvertintos prastai, t. y. draudimo bendrovė prisiima atsakomybę už rizikas, kurios galbūt nėra aktualios įmonei. Pavyzdžiui, įmonė pasirenka visą paslaugų paketą kasko draudime (tarp jų ir vagystės riziką), neįvertindama to, kad šiuose automobiliuose ištisą parą dirba ginkluota apsauga, ir vagystės rizika mažai tikėtina. Kita vertus, net ir apsidraudus nuo daugelio rizikų, draudimo bendrovėje visi su rizikos įvertinimu bei valdymu susiję klausimai nebus išspręsti. Skirtingos draudimo bendrovės turi skirtingas taisykles, skirtingai vertina rizikas ir ne visas iš jų prisiima. Dėl šių priežasčių dažnai tarp draudimo bendrovės bei kliento atsitikus draudiminiam įvykiui kyla konfliktų. Pavyzdžiui, tokia situacija: komercijos pastatą, esantį netoli judrios sankryžos, apdraudusi įmonė įsitikinusi, kad pastatas saugus. Tačiau pasirašydama sutartį nekreipia dėmesio į tai, kad toje draudimo kompanijoje, kurioje jis draudžiamas, į draudimo rizikas neįeina „transporto priemonės atsitrenkimas“. Šiuo atveju tai ypač aktualu, nes žala gali būti labai didelė. Todėl sudarant draudimo sutartį reikia išsamiai atlikti draudimo taisyklių analizę, gerai žinoti draudimo įstatymą bei civilinį kodeksą. Tai užima daug laiko. Bet jei jūs to nepadarysite - konfliktas neišvengiamas. Visą jums aktualių rizikų bei siūlomų draudimo kompanijų produktų analizę padedame įvertinti mes, draudimo brokeriai. Taip pat atliekame kliento įmonės išorinės ir vidinės aplinkos keliamų rizikų analizę įmonės veiklai, jų indentifikavimą, išskirdami tas rizikas, nuo kurių apsaugą galimą užtikrinti draudimo paslaugomis, o nuo kurių - kuriant savo įmonės fondą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
0F83Z
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui