Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-03-09
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Atšilus orams padaugės išvykų į gamtą. Norėjau pasiteirauti, ar galima apsidrausti nuo erkinio encefalito ir Laimo ligos? Jei taip, kokios sąlygos ir kiek man tai kainuotų?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Galima apsidrausti ir nuo erkinio encefalito, ir nuo Laimo ligos. Jums reikėtų apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų, pasirenkant draudimo variantą „Traumos“. Šiuo atveju mokama išmoka ne tik už patirtas traumas nelaimingo atsitikimo metu,  bet ir suteikiama draudimo apsauga susirgus erkiniu encefalitu, Laimo liga. Draudimo išmoka erkinio encefalito ar Laimo ligos atveju yra apie 3% nuo pasirinktos draudimo varianto „Traumos“ draudimo sumos. Pvz., jei pasirinkote draudimo sumą 10000 Lt, susirgus erkiniu encefalitu arba Laimo liga draudimo išmoka būtų apie 300 Lt, jei draudimo suma 20000 Lt, tai išmoka apie 600 Lt, priklausomai nuo pasirinktos draudimo kompanijos. Jei jūs pasirinktumėte draudimo sumą 10000 Lt, metinė draudimo įmoka sudarytų apie 50 Lt, o draudiminė apsauga galiotų visą parą.  Norėčiau atkreipti dėmesį, kad ne visos draudimo bendrovės draudžia nuo šių įvykių, todėl prieš sudarant draudimo sutartį rekomenduoju išanalizuoti pasirinktos draudimo kompanijos taisykles ir draudiminių įvykių sąrašą, arba kreiptis į UADBB ‚,Sandėjas“, ir mes jums parinksime palankiausias sąlygas pagal jūsų pageidaujamas rizikas.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
DH841
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui