Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-07-17
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Apdraudėme savo automobilį kasko draudimu, metinę draudimo įmoką mokėjome per keturis kartus. Praėjus 3 mėnesiams po sutarties sudarymo pardavėme automobilį ir norėjome nutraukti sutartį. Draudimo kompanija pareikalavo sumokėti likusias draudimo įmokos dalis, nes buvo įvykis ir mes gavome išmoką. Ar teisėtas draudimo kompanijos reikalavimas?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

Iš jūsų pateiktos informacijos nematome, koks draudiminis įvykis atsitiko, kokio dydžio draudimo išmoka buvo apskaičiuota ir kokio dydžio draudimo išmoką jūs gavote, todėl negalime vienareikšmiškai pasakyti, ar draudimo kompanijos reikalavimas teisėtas. Pagal Lietuvos Respublikos draudimo įstatymą, atsitikus draudiminiam įvykiui, iki pasibaigs terminas visai įmokai sumokėti draudimo kompanija turi teisę iš apskaičiuotos draudimo išmokos sumos išskaičiuoti nesumokėtą draudimo įmoką, kuriai draudimo išmokos mokėjimo metu yra suėjęs mokėjimo terminas. Jeigu draudiminio įvykio metu transporto priemonė yra sunaikinta arba pavogta, apskaičiuota draudimo išmoka mažinama visomis sutartyje numatytomis, bet nesumokėtomis įmokos dalimis, neatsižvelgiant į mokėjimo terminus. Jeigu draudimo kompanija išmokėjo draudėjui (jums) visą draudimo išmoką (neatskaičius nesumokėtos draudimo įmokos), tai nutraukiant draudimo sutartį prieš joje nustatytą terminą draudėjo iniciatyva, remiantis Lietuvos Respublikos draudimo įstatymu, draudikas turi teisę į likusias nesumokėtas draudimo įmokas. Pagal jūsų pateiktą informaciją manau, kad draudimo kompanija atlygino jums nuostolius be įmokos užskaitymo, tokiu atveju jos reikalavimas yra pagrįstas. Priešingu atveju - ne. Prieš sudarant draudimo sutartį, draudimo kompanijos darbuotojai turėjo jus informuoti apie draudimo sąlygas ir supažindinti su taisyklėmis. Susidaro įspūdis, kad to padaryta nebuvo ar jūs neatkreipėte į tai dėmesio. Tačiau nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Uždarosios akcinės draudimo brokerių bendrovės ,,Sandėjas“ kvalifikuoti darbuotojai visada padės profesionaliai išanalizuoti taisykles, suderinti draudimo sąlygas su draudimo kompanija. Atsitikus draudiminiam įvykiui atstovaus jūsų interesams, sutvarkys formalumus ir administruos žalos eigą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
VBRDU
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui