Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2017-02-18
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Viešoji įstaiga ruošiasi skelbti viešųjų pirkimų konkursą draudimo paslaugoms pirkti. Ruošiant konkurso sąlygas mums reikalinga nešališkų draudimo profesionalų konsultacija. Manome, kad tai galėtų būti draudimo brokerių bendrovė. Kiek žinome, jūsų paslaugos įmonei nekainuoja. Ar privalu papildomai skelbti konkursą draudimo brokerio paslaugoms gauti?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

Pirmiausia norime pritarti jūsų pasirinkimui naudotis draudimo brokerių bendrovės, kaip bešališko konsultanto - profesionalo draudimo klausimais, paslaugomis. Kaip žinoma, draudimo paslaugos yra ypatingas paslaugų produktas, reglamentuotas tiek draudimo įstatymo, tiek kiekvienos draudimo bendrovės turimų draudimo taisyklių (sąlygų). Todėl labai sudėtinga ne tik suruošti pirkimo dokumentus bei parengti technines specifikacijas, bet ir, įvykus konkursui, teisingai įvertinti konkurso dalyvių pateiktus siūlymus ir jų siūlomų produktų atitikimą įmonės iškeltiems reikalavimams. Draudimas pasižymi terminologija, labai painia ne tos srities specialistui. Norint į ją įsigilinti, reikėtų sugaišti daug laiko ir vis tiek neapsieitumėte be profesionalų konsultacijos. Ar privalu skelbti konkursą draudimo brokerio paslaugoms gauti? Pati viešųjų pirkimų sąvoka reiškia pirkti produktą ar paslaugą. Draudimo brokerių paslaugos, kaip jūs jau ir minėjote, mūsų klientui nekainuoja, todėl Viešųjų pirkimų įstatymas nereglamentuoja, kad įmonė privalo skelbti viešųjų pirkimų konkursą brokerio paslaugoms gauti. Tiesa, rekomenduotume išsiaiškinti apie brokerių bendrovės patirtį, dirbant su valstybinėmis ir viešosiomis įmonėmis. Reikia pripažinti, kad šioms institucijoms ir įstaigoms, skirtingai nuo akcinių ir uždarųjų akcinių bendrovių, yra skiriama daugiau dėmesio, konkurso sąlygų rengimas turi išskirtinumo. Taip pat ir draudimo brokerių bendrovės, neturėdamos patirties administruojant minėtas VĮ ir VšĮ, susidurs su problemomis, ruošiant viešųjų pirkimų sąlygas, rengiant pirkimo dokumentus. Viešųjų pirkimų įstatymo žinojimas padeda ne tik teisingai paruošti dokumentus konkursui, bet ir reglamentuoja, kokį konkursą - atvirą, ribotą, supaprastintą atvirą ar supaprastintą ribotą - reikia skelbti. Nuo to priklauso ir pirkimo dokumentų informacijos apimtis. Draudimo brokerių bendrovės „Sandėjas“ brokeriai turi daugiametę darbo patirtį šioje srityje. Įmonėje yra baigęs kursus ir mokymus „Viešųjų pirkimų sąlygų rengimas bei tiekėjų dalyvavimas pirkime“ specialistas. Jis žino Viešųjų pirkimų įstatymo reikalavimus ir profesionaliai konsultuoja mūsų klientus, susiduriančius su viešaisiais pirkimais.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
0F73Y
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui