Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-09-21
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Apsipirkinėdama prekybos centre netyčia užkliudžiau ir numečiau 119 Lt kainavusią vazą. Buvo nemalonu, tačiau turėjau atlyginti padarytus nuostolius. Ar yra tokia draudimo rūšis, kuri prisiimtų atsakomybę už mano ar mano namiškių padarytus netyčinius veiksmus


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Taip, tokia draudimo rūšis iš tiesų yra ir galima apdrausti savo asmeninę civilinę atsakomybę. Pastaruoju metu vis daugiau susiduriame su panašiomis situacijomis kaip jūsų, taip pat atsiradus naujoms draudimo paslaugoms, kartu didėjant ir žmonių sąmoningumui, jos populiarumas nuolat didėja. Tačiau šią draudimo paslaugą siūlo tik keletas draudimo bendrovių. Kas yra privataus asmens civilinės atsakomybės draudimas? Prisiėmusi šią riziką, draudimo kompanija atlygina nuostolius, kuriuos savo netyčiniais veiksmais padarė apdraustasis, jo sutuoktinis ar jų vaikai (iki 16 metų) kitų (trečiųjų) asmenų turtui ar gyvybei (sveikatai), kuriuos pagal įstatymus privaloma atlyginti. Tai reiškia, kad jei jūsų vaikai netyčia išdauš langą, sulaužys mokykloje suolą, numes vertingą daiktą parduotuvėje, subraižys svetimą automobilį ar darydamas duris sužalos praeivį; jei jūs apliesite prabangiai įrengtą kaimyno butą, gręžiant sieną ją pergrešit ar slidinėdami ar važiuodami dviračiu sukelsite nelaimingą atsitikimą ir pan., savo atsakomybę, susijusią su padaryta žala kitiems asmenims, jūs perleisite draudimo kompanijai. Šia draudimo rūšimi gali draustis bet kuris asmuo, kartu yra apdraudžiama ir jo šeimos narių (sutuoktinio, vaikų) civilinė atsakomybė. Draudimo sutartis sudaroma metams, o įmoka priklauso nuo pasirinktos draudimo sumos, draudimo rizikų, gyvenamosios vietos ir kt. Kaip jau minėjau, nors šią draudimo rūšį siūlo nedaugelis draudimo bendrovių, tačiau ir jų paslaugos šiek tiek skiriasi. Todėl prieš pasirašant draudimo sutartį rekomenduojame įsiskaityti į draudimo sąlygas, paanalizuoti asmeninės civilinės atsakomybės draudimo taisykles, kad įvykus nelaimingam atsitikimui nepasirodytų, kad įvykis, kurį laikėte draudiminiu, tapo nedraudiminis... O kad negaištumėte laiko, žinodami jūsų poreikius ir rūpindamiesi jūsų ir jūsų artimųjų saugumu, UADBB „Sandėjas“ darbuotojai pasiūlys tinkamiausią draudimo produktą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
1G830
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui