Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-10-01
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Su šeima planuojame vykti į Ispaniją ir norėtume būti tikri, kad atsitikus nelaimei būtinąją medicinos pagalbą užsienyje gautume nemokamai. Ar verta eiti į draudimo bendrovę ir be reikalo išlaidauti, jei už Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK) išdavimą nieko papildomai nereikia mokėti?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

Taip, iš tiesų visi mokantieji socialinio draudimo įmokas turi teisę gauti Europos sveikatos draudimo kortelę, garantuojančią nemokamą būtinąją medicinos pagalbą ES šalyse. Ar pagalba yra būtina ir kokios jos reikia, sprendžia gydytojas. Už papildomas ar privačiai suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas pacientas turi susimokėti pats. Palyginkime, kuo skiriasi jūsų minėtas nemokamas sveikatos draudimas nuo draudimo bendrovių siūlomo medicininių išlaidų draudimo: 
  •  pirma, pas mus greičiau - nereikia laukti eilėje. Polisą išrašysime per keliolika minučių ir keliaujantiems į visas pasaulio šalis (ne tik į ES valstybes), nepriklausomai nuo to, ar mokate socialinio draudimo įmokas, ar ne. Priešingai, asmeniui, norinčiam gauti ESDK reikia kreiptis į Teritorinę ligonių kasą, kur dokumentų tvarkymas gali užtrukti iki 14 d.; 
  •  antra, mūsų draudimas apmoka gydymo išlaidas visose gydymo įstaigose (tai reiškia, kad draudimo poliso turėtojas, būdamas užsienyje, gali kreiptis ne tik į valstybinę ligoninę (kas ypač akcentuojama Europos sveikatos draudimo kortelių turėtojams), bet ir į privačias medicinos įstaigas, kurios dominuoja populiariausiuose pasaulio kurortuose; 
  •  trečia, mūsų draudimas garantuoja visą būtinosios medicinos pagalbos ir skirtų medicinos medikamentų apmokėjimą bet kurioje gydymo įstaigoje. Ligonių kasa nemokės užsienio klinikoms už tęstinį gydymą - vaistus, laboratorinius tyrimus ir kt.; 
  •  ketvirta, turintiems ESDK, skirtingai nuo draudikų siūlomo draudimo, nebus kompensuojamos kelionės išlaidos, susijusios su medicininio transportavimo iš užsienio į Lietuvą bei palaikų transportavimu.

Taip pat norėčiau paminėti, kad Europos sveikatos draudimo kortelės galioja tik vykstantiems į Europos Sąjungos valstybes. Vykstantiems į Europos valstybes, nepriklausančias ES, ir kitas šalis, pvz., Turkiją, Egiptą, JAV ir pan., Teritorinės ligonių kasos draudimas būtinosios medicinos pagalbos išlaidų neapmoka. Kaip matote, draudimo bendrovių siūlomas produktas platesnis, nes klientas gali pasirinkti ir papildomas kelionių draudimo paslaugas - draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, bagažo, civilinės atsakomybės, nenumatytų išlaidų kelionėje draudimą. Todėl mielai kviečiame užsukti į mūsų biurą (Klaipėdos g. 19), kur galėtume parinkti jums geriausias draudimo sąlygas, užtikrinančias didžiausią draudimo apsaugą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
PTKWN
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui