Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-10-08
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Planuoju įsigyti nedidelį dvivietį lėktuvą. Kokias patirsiu papildomas išlaidas, susijusias su draudimu ?


Tatjana Pavlova
info@sandejas.lt
tel. 8 671 78820

    Oro transporto priemonės (lėktuvai, malūnsparniai, specialiosios paskirties skraidymo aparatai, o taip pat sklandytuvai, deltaplanai, dirižabliai bei oro balionai) draudžiamos skraidymo aparatų savininkų (valdytojų) ir pervežėjų oru civilinės atsakomybės bei skraidymo aparatų savanoriškuoju draudimais.
    Skraidymo aparatų (SA) savininkų (valdytojų) ir pervežėjų oru civilinės atsakomybės draudimo objektas - yra turtiniai interesai, susiję su atlyginimu trečiųjų asmenų patirtos žalos, kuri buvo padaryta jiems/ar jų turtui eksploatuojant draudimo sutartyje nurodytą skraidymo aparatą. Ši draudimo rūšis apima keturias draudimo sąlygas:
  • pervežėjo oro keliais ar SA savininko/naudotojo/operatoriaus civilinė atsakomybė tretiesiems asmenims (išskyrus keleivius ir krovinio savininkus);
  • pervežėjo oro keliais ar SA savininko/naudotojo/operatoriaus civilinė atsakomybė keleiviams;
  • pervežėjo oro keliais ar SA savininko/naudotojo/operatoriaus civilinė atsakomybė krovinio savininkams (už krovinį);
  • pervežėjo oro keliais ar SA savininko/naudotojo/operatoriaus civilinė atsakomybė pagal bet kurią iš p. 1-3 kombinaciją.
   Sudarant SA savininko civilinės atsakomybės draudimo sutartį įmokos dydis priklausys nuo jūsų pasirinktų draudimo sąlygų, draudimo sutarties galiojimo trukmės, rizikos laipsnio, draudimo sumos, lėktuvo techninių duomenų (variklio darbinio tūrio), piloto skraidymo stažo (valandų) bei pasirinktos skraidymo teritorijos.
   Orlaivių savanoriško draudimo (kasko) objektas yra turtiniai interesai, susiję su padaryta materialine žala apdraustiems orlaiviams, kuri yra patiriama dėl jo praradimo, sudaužymo ar apgadinimo avarijos ar stichinės nelaimės metu. Sudarant skraidymo aparatų kasko draudimo sutartį, jūs galite pasirinkti draudimo apsaugos sąlygas tiek atskirai pasirinktiems eksploatacijos periodams: skrydžio metu, vairuojant aerodromo takais arba stovint atviroje parkavimo vietoje, aviaciniame angare, plaukiant (žemė, prisišvartavimas), tiek pagal bet kurią šių periodų kombinaciją. Draudimo sumos dydį pateikia draudėjas, remdamasis orlaivio rinkos kaina sutarties sudarymo momentu, kuri yra nustatoma remiantis kainynų, katalogų duomenimis, atsižvelgiant į skraidymo aparato techninį būklę bei išorinę išvaizdą. Atskiru šalių susitarimu tarp draudėjo ir draudiko draudimo suma gali būti nustatyta vadovaujantis oro transporto priemonės pirkimo ar buhalterinės apskaitos dokumentais. Draudimo įmokos dydis priklausys nuo jūsų pasirinktų draudimo sąlygų, draudimo sutarties galiojimo trukmės, rizikos laipsnio, orlaivio panaudojimo paskirties (privatūs, verslo ar komerciniai skrydžiai bus vykdomi), lėktuvo pagaminimo datos ir techninių duomenų (variklio darbinio tūrio), piloto skraidymo stažo (valandų) bei pasirinktos skraidymo teritorijos.
   Oro transporto priemonių draudimas nėra vienareikšmis dalykas, kiekvienas atvejis yra individualus, jį būtina nagrinėti, atsižvelgiant į draudimo bendrovės orlaivių draudimo sąlygas bei jūsų pasirinktas rizikas. Todėl tikslios įmokos įvardinti negalime. Draudimo brokerių bendrovės „Sandėjas“ brokeriai turi daugiametę darbo patirtį šioje srityje ir visada padės jums profesionaliai išanalizuoti taisykles, įvertinti draudimo rizikas ir pasirinkti optimaliausią draudimo būdą, maksimaliai užtikrinantį draudiminę apsaugą.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
RWNYQ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui