Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-11-06
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Direktorius

Gyvenu trečiame aukšte. Trūkus vamzdžiui, vanduo užliejo apačioje esantį butą. Gerai sutariu su kaimynais ir jie man pasakė, kad jų butas yra draustas ir remonto išlaidas jiems padengs draudimo kompanija. Ar vėliau man nereikės kompensuoti nuostolius draudimo kompanijai?


Jūratė Steponavičienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92000

 Jei gyvenate daugiaaukščio namo bute ar name, kur yra kaimynų, bet kuris rimtesnis įvykis (gaisras, vandentiekio avarija ar pan.) neišvengiamai atneš nuostolių ne tik jūsų pačių, bet ir kaimynų turtui.

Remiantis LR Draudimo įstatymu draudimo kompanija turi teisę regreso tvarka iš jūsų išreikalauti išmokėtą nukentėjusiam draudimo išmoką. Todėl kad nesugadinti gerų santykių su kaimynais bei nepatirti finansinių nuostolių, rekomenduojame apdrausti savo civilinę atsakomybę tretiesiems asmenims. Tačiau šią riziką galima įtraukti tik apdraudus nekilnojamąjį (buto sienas) ar kilnojamąjį (viduje esantį) turtą. Ir jau tuomet papildomu draudimo objektu gali būti draudėjo civilinė atsakomybė dėl taisyklėse nurodytų draudiminių įvykių, įvykusių apdrausto turto buvimo vietoje, už žalą, padarytą trečiųjų asmenų turtui. Įmoka priklauso nuo draudėjo pasirinktos draudimo sumos, kuri privalo būti ne didesnė kaip 50 proc. nuo draudžiamo turto sumos. Pavyzdžiui, civilinės atsakomybės draudimo suma 10000 Lt - metinė įmoką 20 Lt.

Kaip matote, turto draudimas gali būti ne tik jūsų ir jūsų šeimos gerovės ir saugumo garantija, bet ir darnių santykių su kaimynais garantas.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
0G83Z
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui