Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-11-20
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Išėjęs iš prekybos centro pastebėjau, kad apgadintas mano automobilis, stovėjęs šalia esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Iš pažiūros – žala nedidelė, tačiau automobiliui reikalingas smulkus remontas. Ar būtina kviesti policiją, ar užtenka kreiptis tik į draudimo brendrovę, apdraudusią mano automobilį kasko draudimu, kad būtų atlyginta žala?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Įvairiose draudimo bendrovėse skirtingos draudimo taisyklės. Jas mes visada rekomenduojame prieš sudarant draudimo sutartis gerai išanalizuoti, ypač kreipiant dėmesį į draudiminių bei nedraudiminių įvykių sąrašą, žalos išmokėjimo tvarką.

Nematant jūsų kasko draudimo sutarties sunku vienareikšmiškai atsakyti į klausimą. Beveik visose draudimo bendrovėse nepateikus policijos ar kompetetingos institucijos įvykį patvirtinačio dokumento, išskyrus vagystės, vandalizmo įvykius arba jei yra trečiasis asmuo, atsakingas už sugadinimus, draudimo išmoka išmokoma iki tam tikro draudimo bendrovės taisyklėse nustatyto procento nuo draudimo sumos. Šis procentas svyruoja nuo 2  iki 5, bet išmokos suma negali viršyti 1500-5000 litų (priklausomai nuo draudimo bendrovės). Pvz., jei transporto priemonės vertė (draudimo suma) yra 20000 litų, tai be įvykį patvirtinančių dokumentų nuostoliai (smulkios žalos) gali būti atlyginami ne daugiau kaip iki 400 – 1000 litų draudikui apžiūrėjus transporto priemonę ir įvertinus nuostolius. Tais atvejais, kai yra įskelti ar išdaužti kėbulo, išorinių veidrodžių ar žibintų stiklai (kai jie yra sugadinami į juos atsitrenkus iš po kitos transporto priemonės ratų išsviestiems daiktams), draudimo išmokai gauti taip pat nereikalaujama oficialių įstaigų, patvirtinančių draudiminį įvykį, dokumentų. Jeigu nuostoliai bus įvertinti didesni nei draudimo kompanijos taisyklėse nurodyta maksimali išmokos suma, nepateikus policijos pažymos, skirtumą už remonto išlaidas apmokėsite pats.

 KASKO draudimas yra savanoriškas, standartinės sutarčių sąlygos nėra reglamentuotos Draudimo įstatymo, todėl įvairių draudimo kompanijų sausumos transporto priemonių draudimo taisyklės skirtingos. Tik matydami jūsų kasko draudimo sutartį galėsime ne tik išsamiau pakomentuoti  rūpimą klausimą, bet ir pasiūlysime kitas naudingas draudimo paslaugas.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
XCSEV
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui