Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2007-05-05
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Daugelį metų vienoje ir toje pačioje kompanijoje draudėme įmonės darbuotojus nuo nelaimingų atsitikimų pasirinkdami, kaip mus informavo, pagrindines rizikas: M, NA ir INV. Diskusijoje su kitos įmonės vadovu sužinojau, kad galima drausti pasirenkant ligonpinigius ar dienpinigius. Paklausęs mūsų įmonę aptarnaujantį draudimo vadybininką, gavau atsakymą, kad jų kompanija tokių rizikų nedraudžia. Ar tai gali būti tiesa? Ar tiesiog nenorima prisiimti šių rizikų?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

Tikriausiai konfidencialumo sumetimais nepaminėjote draudimo kompanijos pavadinimo, tačiau tai yra labai svarbu, norint atsakyti į pagrindinį jūsų klausimą. Kai kurių draudimo kompanijų draudimo nuo nelaimingų atsitikimų taisyklės neapima šių rizikų, bet tikrai yra draudikų, kurie šias rizikas turi ir tikrai jas prisiimtų. Manau, kad pirmiausia reikėtų išsiaiškinti jūsų vadovaujamos įmonės darbo profilį, darbuotojų skaičių, ar daug darbuotojų dirbą fizinį darbą, ar praktikuojamas pamaininis darbas ir kita... Tuomet būtų galimą išskirti rizikas, kurios yra aktualios būtent jūsų įmonės darbuotojams, kad nepermokėtumėte už tas, kurios nereikalingos.  Mūsų draudimo brokerių bendrovės ,,Sandėjas“ darbuotojai atlieka kiekvienos aptarnaujamos įmonės analizę išorinės ir vidinės aplinkos keliamų rizikų įmonės veiklai, jų identifikavimą, išskiriame rizikas, nuo kurių apsaugą galima užtikrinti draudimo paslaugomis tose draudimo kompanijose, kurių produktai labiausiai atitinka kliento poreikį. Kadangi draudimo kompanijų ir jų siūlomų produktų pasirinkimas yra didelis, todėl patariu negaišti brangaus laiko jų veiklos bei produktų analizei, o kreiptis į profesionalus draudimo srityje, t.y. draudimo brokerius.  

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
9DT2W
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui