Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-04-21
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Neseniai patyriau avariją – į mano automobilį įvairavo latvio vairuojama VW Jetta. Jo civilinę atsakomybė buvo apdraudusi Latvijos draudimo bendrovė „BALTA“. Kokia turėtų būti įvykių seka, kad man būtų atlyginti patirti nuostoliai?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

           Paskutiniu metu dažnėja atvejai, kai eismo įvykyje Lietuvoje mūsų šalies piliečiai nukenčia nuo kaltininko, kurio civilinę atsakomybę yra apdraudusi kitos valstybės draudimo kompanija, todėl šis klausimas yra gan aktualus ir vairuotojai nežino ką tokiu atveju daryti. Jeigu nukentėjote eismo įvykio Lietuvoje metu, o už jį atsakingas asmuo yra užsienio pilietis, dėl patirtos žalos atlyginimo Jūs turite kreiptis į šio asmens civilinę atsakomybę apdraudusią draudimo bendrovę arba į šios bendrovės paskirtą korespondentą žaloms administruoti Lietuvoje. Korespondentas žaloms administruoti – tai pagal žaliosios kortelės sistemą koordinuojančio organo paskirtas užsienio draudimo bendrovės atstovas administruoti ir atlyginti eismo įvykiuose nukentėjusiems asmenims patirtas žalas konkrečioje žaliosios kortelės sistemos valstybėje, kai žala yra padaryta transporto priemonės valdytojo, turinčio tos užsienio draudimo bendrovės išduotą žaliąją kortelę. Ar konkreti užsienio draudimo bendrovė turi paskyrusi savo korespondentą žaloms administruoti Lietuvoje, galite sužinoti interneto tinklalapyje http://ic.cab.lt. Priešingu atveju, t. y. jei draudimo bendrovė  Lietuvoje nėra paskyrusi savo korespondento žaloms administruoti  pagal jos išduotas žaliąsias korteles, tada Jums reiktų kreiptis į Lietuvos Biurą, o tiksliau - į bet kurią iš draudimo bendrovių – Biuro narių, kurios Biuro vardu administruos Jūsų patirtą žalą.
          Jūs paminėjote, kad įvykio kaltininko draudikas - „BALTA“. Šios draudimo bendrovės korespondentas žaloms administruoti Lietuvoje – UAB DK „PZU Lietuva“. Todėl dėl nuostolių atlyginimo pagal patirtą žalą Jums reikia kreiptis būtent į šią draudimo kompaniją.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
PTKWN
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui