Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-04-28
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Man 19 m., vairavimo stažas 1,5 m. Kitą savaitę planuoju įsigyti motociklą Yamaha XT 600. Kiek maždaug kainuotų privalomasis draudimas, kad draudimo apsauga galiotų man pilnai, neapgaudinėjant draudimo kompanijų?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

 

          Atėjus pavasariui į miesto gatves išrieda motociklai ir motoroleriai. Jie tampa ne tik jaunimo pramoga, bet ir visaverte transporto priemone, puikia alternatyva dviračiui ar net automobiliui. Tad šis klausimas šiomis dienomis vis populiarėja.
          Sunku vienareikšmiškai atsakyti į Jūsų klausimą, neturint daugiau informacijos apie norimą drausti transporto priemonę. Paprasčiausiai siūlau, kai įsigysit motociklą, prieš registruodami užeikit į mūsų ofisą ir mūsų darbuotojai Jums parinks pigiausią variantą. Nuo dabar iki kada tiksliai pirksite transporto priemonę, įmoka gali ir pasikeisti. Be to, kainą lemia ir miestas kur registruojate, ir variklio darbinis tūris; taip pat ir pasirinktas poliso galiojimo laikotarpis draudimo kompanijose vertinamas ne vienodai (skirtingose draudimo bendrovėse skirtingas ir pabrangimas dėl polisų skaičiaus per metus).

          Nepermokėkite drausdami motociklą metams – visvien žiemą juo nevažinėsite. Rekomenduoju draudimo sutartį sudaryti sezonui – 6-7 mėn. Įmoka tokiam laikotarpiui, atsižvelgiant į Jūsų amžių, vairavimo stažą, svyruoja tarp 135 Lt iki 339 Lt.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
LPGSJ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui