Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-06-10
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Sušilus orams ir artėjant atostogų metui, padaugės išvykų į gamtą. Nerimauju dėl savo ir ypač dėl vaikų sveikatos, tad norėjau pasiteirauti, ar galima apsidrausti nuo erkių platinamų ligų ir kiek tai kainuoja?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

           Pirmiausia džiaugiamės, kad rūpinatės savo bei artimųjų sveikata. Jeigu imsime statistinius duomenis, pastebėsime, kad pastaraisiais metais vis sparčiau Lietuvoje daugėja užkrėstų erkių ir pavojus susirgti jų sukeliamomis ligomis nemažėja. Erkės, kurios platina erkinio encefalito virusą, sukeliantį rimtų ilgalaikių sveikatos sutrikimų, veisiasi visoje Lietuvoje, ypač šiaurinėje dalyje. Jų aktyvumo sezonas kiekvienais metais dėl klimato atšilimo ilgėja, ir teiginys, kad jis trunka nuo balandžio iki spalio mėnesio pabaigos, nebeatitinka tikrovės. Beje, erkių randama ne tik miškuose, bet ir miestų parkuose.
          Apsidrausti nuo mūsų minimos ligos galima. Tačiau tai padaryti galima tik kartu su nelaimingų atsitikimų draudimu, pasirenkant draudimo variantą „Traumos“. Šiuo atveju mokama išmoka ne tik už patirtas traumas nelaimingo atsitikimo metu, tačiau draudžiamasis įvykis yra ir tokios ligos, kaip Laimo liga, erkinis encefalitas.
          Kiek kainuoja toks draudimas? Metinė draudimo įmoka priklauso nuo pasirinktos draudimo bendrovės (atkreipkite dėmesį, kad ne visos draudimo bendrovės draudžia nuo šios rizikos), draudimo sumos, apdraustojo amžiaus, profesijos ir svyruoja nuo 60 Lt. O išmoka šių ligų atveju yra apie 3 proc. nuo pasirinktos draudimo varianto „Traumos“ draudimo sumos.
         
Kaip minėjau, ne visos draudimo bendrovės draudžia nuo erkių sukeliamų ligų, todėl prieš sudarant draudimo sutartį rekomenduoju atidžiai išanalizuoti pasirinktos draudimo kompanijos taisykles ir draudžiamųjų įvykių sąrašą arba kreiptis į UADBB ‚,Sandėjas“, kur mūsų darbuotojai parinks palankiausias sąlygas pagal jūsų pageidaujamas rizikas ir per kelias minutes sutvarkys draudimo nuo erkinio encefalito dokumentus.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
G4BN1
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui