Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-07-22
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas draudimo brokerė

Savaitgalį praleidome gamtoje ir kūrendama laužą, nusideginau ranką. Ar priklauso kokia draudimo išmoka (jei taip – kokia), jei esu apsidraudusi nuo nelaimingų atsitikimų, o gydytojai pripažino II laipsnio nudegimą?


Jolanta Nakrošienė
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92444

 

         

          Sunku vienareikšmiškai atsakyti į klausimą nematant draudimo sutarties bei nežinant, kurioje draudimo bendrovėje, kokiomis sąlygomis bei kada buvo sudaryta Jūsų draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutartis. Tačiau daugumos draudimo bendrovių taisyklėse, draudžiamaisiais įvykiais laikomos ne tik stambios traumos (kūno dalių netekimas, balso praradimas, apkurtimas, aklumas, veido subjaurojimas ir t. t.), bet ir vidutinės bei smulkios (kaulų lūžiai, išnirimai, minkštųjų audinių sužalojimai, raiščių, sausgyslių plyšimai, vidaus organų sužalojimai, nudegimai, nušalimai, erkinis encefalitas, Laimo liga, kt.) traumos. Kaip matote, nudegimas, tačiau ne mažesnis nei II laipsnio (t.y. gilesnis odos pažeidimas, kada susidaro pūslės ir apima ne mažesnį nei 1 % kūno paviršiaus ploto) – draudžiamasis įvykis, už kurį yra mokama draudimo išmoka. O išmoka priklauso nuo traumos sudėtingumo bei draudimo sumos, t. y., jei apsidraudėte traumų rizikai 20 000 Lt sumai, tada II laipsnio nudegimo atveju (dažniausiai yra 3–5 %) galima išmoka bus 600–1000 Lt.
          Kaip ir minėjau, tiksliai pakomentuoti Jūsų turimą draudimo sutartį galėtumėme tik ją matydami. Apie draudimo sutarties sąlygas rekomenduotumėme susimąstyti ne tada, kai įvyksta draudžiamasis įvykis, bet prieš ją sudarant. Profesionaliai išanalizuoti taisykles, įvertinti draudimo rizikas, pasirinkti optimaliausią draudimo būdą, kuris maksimaliai užtikrintų draudiminę apsaugą, Jums visada su malonumu padės uždarosios akcinės draudimo brokerių bendrovės ,,Sandėjas“ kvalifikuoti darbuotojai.

Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
LPGSJ
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui