Pirmas puslapis    Ra??ykie mums Patikimumas, išskirtinis dėmesys klientui, kokybiškos draudimo paslaugos ir profesionalumas.
    Titulinis
    Apie mus
      Gyvybės draudimai
      Negyvybės draudimai
    Klausiate-Atsakome
    Atmintinės
    Partneriai
    Klientai
    Nuorodos
    Kontaktai
    Karjera
UADBB "SANDĖJAS"
Klaipėdos g. 19 LT-5300, Panevėžys
mob. telefonas (8 650) 92444
Faks. 8-45 586161
El. paštas: info@sandejas.lt
Klausiate-Atsakome
2008-09-02
Jūs klausiate

Į klausimą atsako
UADBB Sandėjas Brokeris

Per vieną dieną mano automobilis nukentėjo du kartus: iš ryto prie namų radau jį apgadintą (kaltininkas nežinomas), o po valandos važiuodamas į darbą patekau į autoįvykį, kuriame kaltininkas buvau ne aš. Automobilis draustas KASKO draudimu, kaip bus atlyginami nuostoliai?


Gediminas Steponavičius
info@sandejas.lt
tel. 8 650 92555

          Kaip supratau iš klausimo, jūsų automobilis per gana trumpą laiką „sudalyvavo“ dviejuose skirtinguose įvykiuose.
         
Pirma situacija – jūs radote automobilį apgadintą prie namų. Skirtingai nuo vairuotojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo atvejų, KASKO draudimas atlygina nuostolius ne nukentėjusiems tretiesiems asmenims, o pačiam apdraustos transporto priemonės savininkui, nepriklausomai nuo to, kas buvo kaltas dėl patirtų nuostolių, o taip pat, kai kaltininkas nebuvo nustatytas. Taigi šiuo atveju jums žalą už apgadintą prie namų stovėjusį automobilį turi kompensuoti draudimo bendrovė, kurioje yra sudaryta kasko draudimo sutartis.
         
Antra situacija – autoįvykis, kuriame nukentėjo jūsų automobilis ir yra kitas eismo dalyvis. Kadangi turite KASKO draudimo sutartį, Jūs galite rinktis – ar dėl žalos atlyginimo kreiptis į savo, ar į kaltininko draudimo bendrovę. Abiem atvejais žalą atlygins kaltininko draudimo bendrovė, tačiau klientas turi teisę pasirinkti draudiką, kuris jo žalą reguliuos. Tačiau praktika rodo, kad šioje situacijoje už žalos atlyginimą kreipiantis į kaltininko draudiką, jūs sutaupysite daugiau laiko, žala, susijusi su autoįvykiu bus sureguliuota daug operatyviau. Jeigu nėra kito eismo dalyvio, nuostolius atlygins tik jūsų draudimo bendrovė.
         
Taigi, kaip matote, draudimo išmoka, susijusi su jūsų patirtais nemalonumais, mokama pagal kiekvieną skirtingai sudarytą sutartį atskirai – pirmuoju atveju atlyginami nuostoliai, susiję tik su prie namų patirta žala, antruoju atveju – pagal kaltininko TPVCA privalomojo draudimo sutartį bus atlyginti tiesiogiai susiję su šiuo eismo įvykiu, t.y. už prie namų rastus apgadinimus pagal šią draudimo rūšį nuostoliai nebus atlyginti.


Komentarai
Vardas*
E-mail 
Komentaras* 
Įveskyte tikrinimo kodą:
0F73Y
 Grįžti atgal
Vardas: 
Slaptažodis: 
Registracija
  INFORMACIJA KLIENTUI
  Praneškite apie įvykį
  Užduokite klausimą
  Prašymas draudimui